Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.05.2019 13:21
Suda 51 na MomoConie
372V

Twórca No More Heroes z dużym ogłoszeniem na MomoCon 2019

Suda 51, twórca popularnego cyklu No More Heroes, pojawi się na tegorocznym MomoConie. Podobnie, jak w zeszłym roku, przygotował tajemnicze ogłoszenie dla fanów. 

Suda 51, który stoi za takimi produkcjami jak Killer 7The Silver Case oraz No More Heroessłynie z enigmatycznego zdradzania fanom swoich produkcji. Nieraz robił to "puszczając oczko" podczas wywiadów albo ogłaszając niespodziewane informacje na różnych konwentach. 

No More Heroes 3. Duże szanse na prezentację podczas E3

Potwierdziło się właśnie, że uznany twórca zjawi się na MomoConie i, tak jak w zeszłym roku, przygotował na tę okazję jakieś ogłoszenie. Rzeczony konwent odbędzie się w dniach 23-26 maja w Atlancie. W ubiegłym roku Suda 51 wykorzystał tę okazję do zapowiedzenia przeniesienia swojej gry Killer 7 na PC.

Fani bardzo mocno liczą, że doczekają się chociaż oficjalnego potwierdzenia prac nad No More Heroes 3 na Nintendo Switch. Choć sam autor zdradził, że szykuje ogromną bombę na E3, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby już pod koniec maja, w charakterystyczny dla siebie sposób, ponownie "puścić oczko" do oczekujących. 

Źródło: https://gamingbolt.com/no-more-heroes-creator-suda-51-teases-announcement-at-momocon-2019

Tagi: Grasshopper Manufacture Travis Strikes Again: No More Heroes