Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.05.2019 10:32
dreams early access
529V

Pierwsza aktualizacja Dreams w tym miesiącu

Znajdujące się aktualnie we wczesnym dostępie Dreams jeszcze w tym miesiącu otrzyma pierwszą aktualizację. Jakie zmiany i nowości planuje dodać ekipa Media Molecule?

Wczesny dostęp Dreams cieszy się sporym zainteresowaniem. Korzystający z wczesnej wersji kreatora gracze już teraz tworzą niesamowite produkcje. Jesteśmy zainteresowani, co wycisną z edytora, gdy ten zostanie rozbudowane o mnóstwo nowych opcji.

PlayStation 4 notuje kolejny genialny okres. Sony chwali się wynikami i inwestuje w PlayStation 5

Pierwsza aktualizacja wczesnej wersji Dreams zaplanowana została na maj, choć bez dokładnego terminu. Media Molecule skupi się w niej na ułatwieniach i usprawnieniach w tworzeniu. Dostaniem znacznie więcej samouczków oraz szablonów do wykorzystania.

Oczywiście pojawi się także mnóstwo nowych assetów do wykorzystania w kreacjach, których limit zostanie podniesiony, znosząc limit 100 na użytkownika. Brytyjskie studio usprawni także system zgłaszania nieodpowiednich treści, dorzucając narzędzia moderacji, w tym blokowanie niechcianych użytkowników.

Media Molecule zdradziło ekipie GameInformera, że pracuje nad dodaniem obsługi sterowania innego niż kontrolerami ruchowymi w Dreams. Mocno rozważane jest wsparcie dla myszki i klawiatury, co według dewelopera pomoże w przystępności i zniesie bariery osobom, które nie do końca są sprawne ruchowo. Na te ewentualne sposoby sterowania trzeba będzie jednak trochę poczekać.

Źródło: https://www.gameinformer.com/dlc/2019/04/30/dreams-first-update-is-out-next-month

Tagi: