Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2019 21:30
Death Stranding Postać
1615V

Death Stranding otrzyma wkrótce długi zwiastun. Hideo Kojima pokazuje pracę

Hideo Kojima nie może liczyć na pokaz Death Stranding w trakcie E3 2019. Japończyk mimo to chce nam coś pokazać i właśnie przygotowuje długi materiał. Wiele na to wskazuje, że możemy liczyć na zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Death Stranding zmierza na aktualną generację, jednak wciąż nie znamy daty premiery produkcji. Hideo Kojima nie będzie mógł pokazać nowego fragmentu rozgrywki na tegorocznym E3, ponieważ Sony nie zorganizuje w tym roku konferencji w Los Angeles.

Death Stranding zaoferuje „coś nowego” w temacie otwartego świata. Gra ma sprawić, że będziemy płakać

Hideo Kojima często dzieli się z fanami zakulisowymi materiałami, na których potwierdza, że wciąż rozwija Death Stranding. Gra potrzebuje porządnej kampanii marketingowej, bo tak naprawdę trudno aktualnie powiedzieć, czym jest projekt Japończyka.

Bardzo możliwe, że Kojima szykuje się do kolejnego pokazu produkcji – twórca ponownie opublikował zdjęcie, na którym pokazuje prace nad materiałem wideo. Wcześniej takie wydarzenia poprzedzały publikacje zwiastunów.

Co ciekawe, Hideo nie do końca przemyślał sprawę i na początku opublikował zdjęcie prezentujące dokładny czas trwania projektu – prezentacja ma trwać ponad 8 minut. W tej sytuacji możemy się spodziewać, że nie będziemy oglądać wyłącznie przerywniki filmowe, a Kojima pozwoli nam spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki. Warto zaznaczyć, że twórca dość szybko naprawił swój błąd, opublikował drugie zdjęcie – już bez czasu – ale jak wiadomo... W Internecie nic nie ginie.

Co warto zobaczyć?

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Computer Entertainment