Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2019 12:01
AMD 50 rocznica Procesor Ryzen 7-2700 i karta Radeon VII
597V

50-lecie AMD. Firma ujawnia okolicznościowe produkty i promocje

AMD oficjalnie potwierdziło wprowadzenie do sprzedaży produktów z okazji 50-lecia istnienia swojej firmy. Limitowane wydania procesora Ryzen 7 2700X i karty Radeon VII trafiają do sprzedaży.

W tym roku firma AMD świętuje 50-lecie swojego istnienia. By to uczcić, przygotowano limitowane wersje swoich produktów, a także nową promocję, w ramach której dostaniemy dwie gry na PC - Tom Clancy's The Division 2 i World War Z.

Nowe APU od AMD, które może trafić do PS5 i nowego Xboksa bliżej produkcji

Polski oddział AMD poinformował o planowanych atrakcjach. Kupić możemy limitowaną wersję procesora i karty graficznej, a dzięki akcji AMD50, zgarnąć można także dwie nowe gry na PC.

  • Limitowaną wersję procesora AMD Ryzen 7 2700X Gold Edition z podpisem dyrektor generalnej AMD Dr. Lisy Su zarówno na odpromienniku ciepła (IHS), jak i złotym okolicznościowym opakowaniu AMD50. Będzie ona dostępna w cenie 329 USD w wybranych krajach i sklepach na terenie Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy i Azji. W pakiecie z tym procesorem nabywca otrzyma również naklejkę z tym samym podpisem oraz kupon na koszulkę z okolicznościowym wzorem na 50-lecie AMD.
  • Limitowaną wersję karty graficznej AMD Radeon VII Gold Edition w czerwonej obudowie i w złotym opakowaniu AMD50 do kupienia w cenie 699 USD na stronie AMD.com i JD.com.
  • Promocję AMD50, w ramach której przy zakupie wybranych procesorów Ryzen i kart graficznych Radeon (w tym także Gold Edition) lub też wyposażonych w nie komputerów, nabywca otrzyma kupon pozwalający pobrać bezpłatnie wersje PC gier World War Z oraz Tom Clancy’s The Division® 2 Gold Edition. Edycja ta zawiera roczną przepustkę sezonową otwierającą dostęp do wszystkich epizodów wydawanych w ciągu pierwszego roku, do ośmiu tajnych zadań i nagród (backpack trophies), do nowych specjalności natychmiast po wydaniu, do stroju oddziału agentów, emotki scout oraz dodatkowych bonusów i projektów, w tym okolicznościowej opaski AMD50 na ramię postaci widocznej w grze.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: AMD pc