Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.04.2019 19:49
Metroid Prime 4
533V

Metroid Prime 4. Retro Studios poszukuje osób do prac nad grą

Jeśli jesteście światowej klasy programistami, to oferta Retro Studios jest skierowana właśnie do Was. Jeśli nie, to informacja i tak powinna Was zainteresować, bo poszukiwani są oni do pracy przy Metroid Prime 4!

Pod koniec stycznia bieżącego roku wszyscy oczekujący na najnowszą odsłonę Metroid Prime musieli zmierzyć się z informacją o rozpoczęciu prac nad grą od zera. Nintendo nie było zadowolone z tego, jak wyglądał projekt do tego stopnia, że dotychczasowe postępy miały zostać skasowane. 

Metroid Prime 4 powstaje od nowa! Nintendo nie było zadowolone z gry

Fani wciąż jednak czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące czwartej części serii. Wśród niezadowolenia znaleźli się jednak tacy, którzy widzieli pozytywy w ponownym rozpoczęciu prac, oczekując przy tym gry, która okaże się znacznie lepsza od tej, która miałaby wyjść pierwotnie. 

26 kwietnia, za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, Retro Studios ogłosiło poszukiwania programistów do pomocy przy tworzeniu Metroid Prime 4. Informacja, która znalazła się na zdjęciu dołączonym do wpisu, przekazuje:

Poszukujemy kilku programistów światowej klasy, którzy chcieliby dołączyć do ekipy Metroid Prime w podróży związanej z tworzeniem Metroid Prime 4. Dołącz do Retro Studios jeszcze dziś i pomóż ożywić tę grę!

Na końcu podali także adres, pod którym można składać swoje aplikacje

Na owej stronie możemy znaleźć 13 różnych stanowisk, na które poszukiwani są pracownicy. Są wśród nich między innymi: dyrektor artystyczny, inżynier od narzędzi, czy osoba odpowiedzialna za sztuczną inteligencję w grze. Wygląda na to, że studio rzeczywiście chce wzmocnić swój zespół i wydać jak najlepszy produkt na rynek. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/retro-hiring-development-staff-metroid-prime-4/

Tagi: Bandai Namco metroid prime 4 Nintendo