Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.04.2019 15:37
Katana ZERO
706V

Katana ZERO ze świetnym wynikiem! Ponad 100 tysięcy sprzedanych kopii

Nietypowa produkcja wydana przez Devolver Digital zebrała świetne oceny, a to przełożyło się na wysoką sprzedaż. Twórcy poinformowali o wynikach, a przy okazji zapowiedzieli pierwsze, darmowe DLC oraz tryb Speedrun!

Katana ZERO jest bardzo udanym projektem studia Askiisoft. Gra została stworzona w klimatach retro i pozwala nam przenieść się do końcówki ubiegłego wieku, gdzie jako ninja mierzymy się z zastępami wrogów. Tytuł charakteryzuje to, że zarówno my, jak i nasi przeciwnicy, giniemy od jednego uderzenia. 

Katana ZERO z pierwszymi ocenami. Piękna gra retro 2D zablokowana w Australii

Twórcy, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, poinformowali o niebywałym sukcesie sprzedażowym gry. Okazuje się, że Katana ZERO rozeszła się w ponad 100 tysiącach kopii. I to w przeciągu pierwszego tygodnia! Jeśli weźmiemy pod uwagę oceny, zdecydowanie zasłużenie. 

Przy okazji informacji o wysokim wyniku, fani otrzymali także zapowiedź dwóch nadchodzących ulepszeń produkcji. Pierwszą jest darmowe DLC, a drugą tryb Speedrun, który do produkcji pasuje idealnie. Oba rozszerzenia są aktualnie na etapie tworzenia, więc niedługo powinniśmy otrzymać konkretniejsze informacje. 

Źródło: https://twitter.com/askiisoft

Tagi: Askiisoft Devolver Digital Katana ZERO