Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.04.2019 14:24
slay the spire ps4
886V

Slay the Spire trafi na PS4 już w maju

Slay the Spire, unikatowy miks karcianki, gry roguelike i dungeon crawlera wyląduje na PS4 szybciej, niż wszystkim się wydawało.

Slay the Spire na PC-tach długo dostępne było we wczesnym dostępie, ale gdy z niego wyszło, momentalnie zebrało fantastyczne oceny, przyciągając do siebie ogromne grono graczy chwalących ten tytuł. Unikatowy i świetnie dopasowany miks karcianki, dungeon crawlera i roguelike'a skradł ich serca.

Aktualizacja PlayStation Store - 23/04/2019

Poza wersją na PC zapowiedziano także wydanie na Switcha, które miało pojawić się na początku tego roku. Niestety, tak się jeszcze nie stało. Jednak jeśli nie gracie na PC, a w waszym posiadaniu jest PS4, to nadrobicie braki na konsoli Sony. Wydawca gry zapowiedział premierę już 21 maja tego roku.

Co oferuje Slay the Spire? Ponad 200 kart, 50 unikatowych starć, proceduralnie generowane lokacje, mnóstwo rzeczy do odblokowania i trójkę bohaterów z unikatowymi zdolnościami. Ten aspekt będzie także po premierze rozbudowany, więc mamy potwierdzenie wsparcia ze strony deweloperów.

Tagi: Mega Crit Games PlayStation 4 Slay the spire wideo