SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.04.2019 14:27
anthem główna postać
691V

Aktualizacja Anthem przyniesie nową Fortyfikację

Po wstępnym (i nieco naciąganym hype'ie) na Anthem, produkcja Bioware zeszła na drugi, może nawet trzeci plan. Studio w tym pozornym spokoju pracuje nad kolejnymi aktualizacjami.

Najnowsza łatka Anthem, która zaktualizuje tytuł do wersji 1.1.0, ma pojawić się jeszcze dzisiaj. Kanadyjskie studio nie zdradziło jeszcze kompletnej listy zmian. Ujawniono jedynie, że doczemay się nowej Fortyfikacji do zaliczenia - Sunken Cell.

Anthem. Chris Roberts twierdzi, że dla tytułu wciąż jest nadzieja

Prezentację nowej zawartości i zmian wprowadzonych w aktualizacji Anthem zaplanowano na specjalnej transmisji w serwisie Twitch o 22:00 naszego czasu. Bioware skupi się na prezentacji tego, nad czym pracowano w ciągu ostatnich tygodni.

O samym Sunken Cell nie wiemy zbyt dużo. Mamy jedynie rysunek koncepcyjny, który pokazuje nam, że — jak nazwa wskazuje — lokacja Fortyfikacji znajduje się pod wodą.

Anthem Sunken Cell

Serwery Anthem będą wyłączone do godziny 19:00. Po konserwacji, zostanie udostępniona aktualizacja, którą będziecie mogli pobrać na każdej z trzech platform. Wtedy też poznamy kompletną listę zmian.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts pc playstation 4 xbox one