Mortal Kombat 11. Nintendo Switch vs. PlayStation 4 porównanie grafiki

Gry
1894V
Mortal Kombat 11. Nintendo Switch vs. PlayStation 4 porównanie grafiki
Wojciech Gruszczyk | 23.04.2019, 08:31

Porównanie Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch i PlayStation 4 - jesteście ciekawi, na której konsoli grafiki są lepsze? Na pierwszej z nich gra działa w 60 klatkach na sekundę, więc mogliśmy się spodziewać, że autorzy portu musieli zająć się odpowiednim obcięciem oprawy. Jak zatem MK 11 wygląda w porównaniu z edycją na konsolę Sony? Zobaczcie zestawienie.

Temat premiery Mortal Kombat 11 na Nintendo Switcha jest dość... Zaskakujący. Warner Bros. nigdy oficjalnie nie przełożyło daty debiutu na maj, jednak część sklepów (w tym Polskie!) nadal twierdzą, że gra będzie dostępna w przyszłym miesiącu.

Poznaliśmy postacie z DLC do Mortal Kombat 11

Najwidoczniej wydawca zmienił plany przed samym debiutem, ponieważ pierwsi gracze dorwali się do pudełek, niektóre sklepy wysyłają Mortal Kombat 11 w wersji na Nintendo Switch, a nawet na stronie Nintendo ponownie widnieje data premiery: 23 kwietnia.

W tej sytuacji możemy spojrzeć na poniższy materiał, a nawet w Sieci nie brakuje informacji dotyczących dużej, premierowej aktualizacji: Mortal Kombat 11 a Nintendo Switcha posiada 1 Day Patch ważący 7GB.

Jak wygląda Mortal Kombat 11 na konsoli Nintendo? Sporo zależy od trybu, ale łatwo dostrzec różnice względem przykładowo PlayStation 4. Mam jednak wrażenie, że gracze i tak nie będą narzekać, bo akurat w bijatyce najważniejsza jest płynność animacji – a tutaj MK11 nie zawodzi.

Warto dodatkowo wspomnieć o akcji wydawcy, który zachęca do pokazywania zdjęć ze wspólnych sesji ze znajomymi. Gracze mogą za jedną fotkę zgarnąć dwie pizze! 

Polecamy:

Źródło: własne

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper