Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.04.2019 07:54
Sekiro otrzymuje patch
3406V

Sekiro: Shadows Die Twice. Aktualizacja ulepsza wydajność i poprawia balans

Cieszące się dużą popularnością Sekiro, czyli najnowsza hardkorowo trudna produkcja FromSoftware, doczeka się już jutro aktualizacji.

Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice zostanie wydana już 23 kwietnia, o godzinie 15:00 - jak zapowiedziało FromSoftware na oficjalnej stronie gry.

2 miliony sprzedanych sztuk Sekiro

Patch skupia się przede wszystkim na ulepszeniu balansu rozgrywki i tym, by gracze szukali innych rozwiązań bojowych. Dostosowano w związku z tym koszt i efektywność korzystania z takich umiejętności bojowych jak Ashina Cross, Dragon Flash, One Mind, Floating Passage, Spiral Cloud Passage, Mortal Draw, Empowered Mortal Draw, narzędzi Loades Axe, Sparking Axee, Lazulite Axe i Lazulite Sacred Flame oraz przedmiotu z serii Spiritfall.

Deweloperzy zapewniają również, że zwiększyli skuteczność trucizny z narzędzia Sabimaru, zwiększono częstotliwość łupu Divine Confetti i dodali szereg porad do ekranów loadingów.

Oprócz tego FromSoftware zapewnia, że poprawiło wydajność i stabilność gry oraz rozkwasiło szereg bugów, m.in. związanych z zawieszaniem się gry na PC, co czasem powodowało zepsucie save'a.

Pełną listę modyfikacji z patcha 1.03 znajdziecie tutaj. Aktualizacja zostanie udostępniona 23 kwietnia, o godz. 15:00.

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice