Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.12.2018 16:15
Kontynuacja Uncharted w produkcji? Sony szuka osób do stworzenia "kolejnego rozdziału filmowej opowieści"
2650V

Kontynuacja Uncharted w produkcji? Sony szuka osób do stworzenia "kolejnego rozdziału filmowej opowieści"

Uncharted 4: Kres Złodzieja było sporym sukcesem, a samo Naughty Dog nie wykluczyło, że powstaną kolejne odsłony serii, lecz już za ich stworzenie odpowiadać będzie inna firma. Sony opublikowało ofertę pracy, która może potwierdzać tę deklarację.

Wydawało się, że Uncharted 4: Kres Złodzieja stanowi idealne zakończenie dla uniwersum Naughty Dog. Jednak potem wyszedł spin-off, który pokazał, że świat Uncharted może istnieć bez Nathana Drake'a.

The Last of Us: Part II. Twórcy nakręcili już najtrudniejszą emocjonalnie scenę do gry

W Sieci można znaleźć wiele ofert pracy związanych z Sony Interactive Entertainment. Jednak najnowsza wzbudza szczególne zainteresowanie, ponieważ dotyczy nowo powstałego oddziału w San Diego.

W ogłoszeniu możemy wyczytać, że Sony szuka osoby odpowiedzialnej za tworzenie postaci (Lead Character Artist) do gry będącej kontynuacja filmowej przygody. Ponadto użytkownicy portalu ResetEra odnaleźli kolejną ofertę pracy z zeszłego miesiąca na stanowisko starszego animatora rozgrywki, w której możemy odnaleźć pytanie o takiej treści:

Czy jesteś programistą gier posiadającym zamiłowanie do tworzenia wysokojakościowych gier action/adventure z perspektywy trzeciej osoby?

Co myślicie? Czy Sony może szukać osób do kolejnego Uncharted czy może chodzi o zupełnie inny tytuł? 

Tagi: oferta pracy Sony Interactive Entertainment sony san diego spin-off uncharted

Nie przegap