SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.04.2019 17:14
Overcooked 2 Campfire Cook Off
511V

Overcooked! 2. DLC Campfire Cook Off i Season Pass już do kupienia

Overcooked! 2 to świetna gra kooperacyjna, o której mawia się, że potrafi rozerwać nawet najciaśniejsze więzy w relacjach międzyludzkich. Twórcy kontynuują wystawianie naszych nerwów na próbę i właśnie udostępnili do zakupu Season Pass oraz pierwsze DLC z pakietu.

Overcooked! 2: Rozgotowani zadebiutowało w sierpniu ubiegłego roku. Grę bardzo szybko okrzyknięto świetną następczynią kultowego Overcooked. Kooperacyjne aspekty produkcji doceniono na całym świecie, a wyrazem tego jest zwycięstwo w kategorii "Najlepszej Gry Rodzinnej" na ceremonii The Game Awards 2018!

Overcooked! 2: Rozgotowani wreszcie po polsku!

Twórcy od premiery nieraz udostępniali darmowe ulepszenia i poprawki, aby stale utrzymywać przy sobie graczy. Ci zdawali się to doceniać, ponieważ nawet pomimo miesięcy od premiery, tytuł dalej cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przez wielu wskazywany jest jako perfekcyjny pod kątem imprez. 

Stały rozwój kluczem sukcesu

Autorzy nie zamierzają porzucać swojej produkcji i chcą dalej przyciągać kolejnych adeptów kucharskich. Potwierdza to fakt, że przed kilkoma dniami pojawiła się możliwość nabycia DLC oraz Season Passa. Fani gry z pewnością będą zainteresowani nowymi wyzwaniami, które przyszykowała ekipa twórców.

Rzeczone rozszerzenie nazwano Campfire Cook Off. Jak sama nazwa wskazuje, skupi się ono na misjach na łonie natury i przy tytułowym ognisku. Wszystko utrzymane jest w harcerskich klimatach kuchni polowej. Ghost Town Games oddadzą w nasze ręce aż 15 nowych poziomów, których pokonanie, jak wcześniej, najciekawsze będzie w kooperacji. 

Jakby tego było, będziemy mogli się z nimi uporać w skórze czterech nowych kucharzy: Zwiadowcy, Niedźwiedzia, Bobra oraz Sowy! 

Dodatkowym wyzwaniem dla graczy ma być utrzymywanie płonącego ogniska. To od niego zależeć będzie powodzenie kampanii. Jeśli nie dorzucimy drewna, to zgaśnie, a nasze szanse na zwycięstwo razem z nim. Tak więc, oprócz standardowego przygotowywania potraw, będziemy zmuszeni między innymi dorzucać drewno do ognia. 

Poniżej sami możecie zapoznać się ze zwiastunem, który nie tylko wprowadza w klimat dodatku, ale przy tym przedstawia fragmenty rozgrywki.

Cena Campfire Cook Off różni się w zależności od platformy. W Microsoft Store przyjdzie nam za nie zapłacić 17,99 zł, a na Steam 21,99 zł. Najwięcej zapłacą posiadacze wersji na PlayStation 4. Tamtejszy sklep oferuje DLC w cenie 23 złote. 

Danie główne

Deweloperzy oddali w ręce graczy także Season Pass! Ten, prócz opisanego wyżej rozszerzenia, zawiera dwa inne, których szczegóły nie zostały ujawnione. Zostały one okraszone zaledwie pojedynczymi zdaniami. Drugi dodatek ma "zaspokoić najodważniejsze gusta", a przy trzecim wydawcy wyrazili "nadzieję, że mamy miejsce na dokładkę".

Informacje są tyle szczątkowe, że zakup zbioru dodatków musi się oprzeć na zaufaniu dla twórców. Do tej pory nie zawodzili oczekiwań fanów i nie wygląda na to, żeby miało się to w najbliższej przyszłości zmienić. Wygląda więc na to, że Overcooked! 2: Rozgotowani zapewni nam jeszcze masę świetnej zabawy i setki kłótni z kompanami rozgrywki. 

Cena Przepustki Sezonowej, bliźniaczo jak przy pierwszym DLC, różni się ze względu na konsolę. Najniższa cena, w Microsoft Store, to 63,99 zł. Steam oferuje ją za 71,99 zł, a PlayStation Store w kwocie 75 złotych. 

 

 

Źródło: Playstation Store

Tagi: Ghost Town Games Overcooked! 2: Rozgotowani Team17