SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2019 18:34
Alien: Ore
1219V

Alien: Ore za darmo. Produkcja dostępna dla wszystkich

Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z kolejną produkcją rozszerzającą uniwersum Aliena. Projekt z podtytułem „Ore” przedstawia losy grupy górników, którzy natrafiają na przerażające odkrycie.

„Obcy – ósmy pasażer Nostromo” zadebiutował w 1979 roku, więc 20th Century Fox we współpracy z firmą Tongal zaprosiły sympatyków do niezwykłej inicjatywy. Fani otrzymali szansę przygotowania krótkometrażowych opowieści.

Disney+ w szczegółach. Data premiery, cena i produkcje – Kapitan Marvel i The Simpsons na start!

„Alien: Ore” to najnowszy projekt, który przybliża widzów do „Alien Day” (26 kwietnia). Widzowie tym razem mają okazję poznać historię górników, których praca zostaje przerwana przez przerażające znalezisko. Główną bohaterką produkcji jest Lorraine – kobieta pracuje w ciężkich warunkach, by zapewnić lepsze życie swojej córce oraz wnukom, jednak pewnego dnia staje przed trudnym wyborem.

Nadal mam szczerą nadzieję, że to tylko wstęp do czegoś większego, a 20th Century Fox potwierdzi krążące w Sieci plotki i przedstawi pełnoprawny serial w uniwersum Obcego. W sumie Disney mógłby wrzucić tę historię na Disney+...

Warto zobaczyć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: alien alien: ore disney