Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 15:45
Assassin's Creed Ragnarok Wikings
6263V

Assassin's Creed Ragnarok zaoferuje podobno podboje terytoriów, kooperację i nacisk na nordycką mitologię

Najnowsza produkcja Ubisoftu z każdą kolejną informacją brzmi coraz lepiej. Według ostatnich przecieków Assassin's Creed Ragnarok ma między innymi wprowadzić mechanikę podbijania terenów, których ludność może przyłączyć się do naszego klanu.

Ubisoft prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku rozpocznie konkretną kampanię promocyjną nowej części serii Assassin's Creed. Gra ma trafić na rynek w 2020 roku, ale już teraz pojawiają się przecieki, które sugerują niezwykle interesujący projekt.

Wielki spór o poziom trudności w grach wideo

Assassin's Creed Ragnarok zostało potwierdzone przez redakcję Kotaku, ale tym razem szczegóły dotyczące rozgrywki ujawniła ekipa Xboxygen.com – redakcja poznała kilka ciekawostek o projekcie.

Gra ma zaoferować ogromne bitwy, dzięki którym gracze mają otrzymać szansę podbijania terenów. Nie będzie to łatwe zadanie, ale mieszkańcy z nowych miejscówek podobno będą mogli nawet przyłączyć się do naszej armii. Twórcy zaoferują system na wzór wojny klanów, który zostanie podobno powiązany nawet z sojuszami.

Ubisoft chce w nadchodzącej odsłonie zaakcentować element nordyckiej mitologii, więc możemy liczyć na spotkania wielu bogów – motyw zostanie podobno znacząco rozbudowany względem poprzednich odsłon i pokaże bardziej „fantazyjną” stronę wierzeń.

Twórcy mają podobno skupić się również na kooperacji, jednak akurat w tym miejscu nie możemy potwierdzić formy współpracy – może to być wspólne poznawanie całej historii lub tylko epizodyczne dołączanie do wybranych misji.

Źródło: http://www.xboxygen.com/News/29092-Assassin-s-Creed-chez-les-Vikings-nos-informations

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Ragnarok ubisoft

Nie przegap