Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 19:45
bohater Days Gone
3180V

Days Gone zajmuje więcej niż większość ekskluzywnych gier na PlayStation 4

Bend Studio może nam zapewnić naprawdę dużą produkcję. Days Gone zajmuje więcej miejsca od między innymi God of War (2018) oraz najnowszego Spider-Man (2018). Gra otrzyma oczywiście premierową łatkę.

Jak wiadomo waga produkcji nie jest wielkim wyznacznikiem, ale gdy produkcja sporo waży, to możemy mieć nadzieję, że deweloperzy nie zmarnowali czasu i przygotowali dla nas sporo atrakcji. W Days Gone nie powinno zabraknąć przyjemności.

Czterokołowy motocykl i inne ciekawostki na temat Days Gone

Pierwsi dziennikarze już zapoznają się z Days Gone od ubiegłego tygodnia, więc w Sieci pojawiają się kolejne konkrety. Produkcja Sony Bend zajmuje dokładnie 67GB! Jest to naprawdę sporo – warto tutaj zestawić tytuł z innymi, ekskluzywnymi grami debiutującymi na PlayStation 4:

  • Horizon: Zero Dawn: The Frozen Wilds = 41GB
  • God of War (2018) = 42GB
  • Spider-Man (2018) = 47GB

Co to tak naprawdę może oznaczać? Twórcy już wcześniej zapowiedzieli, że w Days Gone skupili się na przygotowaniu długiej i wciągającej opowieści, która zostanie upiększona wieloma przerywnikami filmowymi... Najwidoczniej studio nie kłamało i podczas rozgrywki zobaczymy wiele ładnych materiałów wideo, które w znaczący sposób rozbudują opowieść.

Warto na pewno wspomnieć, że Bend Studio zapewni łatkę premierową – patch 1.02 zajmuje się usunięciem mniejszych błędów.

Zainteresowanych zapraszamy na konkurs związany z Days Gone, dzięki któremu możecie wygrać PlayStation 4 Pro.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/15/days-gone-file-size-revealed/

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment