SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 13:34
Fortnite w Biedronce
2474V

Fortnite w Biedronce. Figurki w świetnej cenie

Od czasu do czasu mamy okazję wspomnieć o ciekawych promocjach na gry w sieci sklepów Biedronka, ale od dzisiaj klienci mogą znaleźć kolejny produkt, który może zainteresować szerokie grono odbiorców. Zainteresowani znajdą figurki z Fortnite.

Biedronka coraz częściej wrzuca do swojej oferty najróżniejsze produkty dla graczy. Systematycznie informujemy naszą społeczność o promocjach na gry, a czasami pojawiają się nawet propozycje na sprzęt komputerowy. Mimo wszystko chyba pierwszy raz możemy mówić o pojawieniu się w ofercie figurek związanych z naszą branżą.

Gry w Biedronce - tytuły na PlayStation 4, Xbox One, PC

Fortnite jest popularne na całym świecie, a ze względu na zbliżające się święta, pewnie znajdą się chętni rodzice, którzy zdecydują się kupić najmłodszym bohaterów z ulubionej gry. Mam przy tym świadomość, że propozycją mogą zainteresować się również gracze, którzy zdecydują się na dorzucenie kilku gadżetów do swoich jaskiń.

Należy na pewno zwrócić uwagę na cenę – w standardowej sytuacji figurka jest wyceniona na 14,99 zł za opakowanie, ale kupując trzy gadżety zmniejszycie cenę do 9,99 zł. W rezultacie za niespełna 30 zł postawicie na półkach trójkę bohaterów.

Tak prezentują się dodatkowe szczegóły:

  • Figurka Fortnite to pieczątka w przezroczystej folii
  • Inspirowana grą komputerową Fortnite
  • Do zebrania 41 różnych wzorów
  • W zestawie figurka i ulotka

Michał, dzięki za link!

Fortnite w Biedronce

Źródło: https://www.biedronka.pl/pl/product,id,126216,name,figurka-fortnite

Tagi: biedronka Epic Games Fortnite Gearbox Software promocja