Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.04.2019 15:33
Samurai Shodown 2019 i Haohmaru
675V

Samurai Shodown na nowych, klimatycznych screenach

Kilka dni temu, przy okazji poznania daty premiery, dostaliśmy sporo materiałów z rozgrywki. Teraz możemy przyjrzeć się kolejnym screenom, które zdecydowanie podsycą oczekiwania fanów serii. 

Samurai Shodown to niezwykle popularna bijatyka od SNK, która nigdy nie podbiła serc Europejczyków. Teraz, za sprawą rebootu serii, może wreszcie to uczynić. Kilka dni temu dostaliśmy datę premiery oraz pełnoprawny zwiastun

Samurai Shodown. 3 zupełnie nowe postacie, zwiastun i data premiery

Najnowsze zrzuty ekranu przedstawiają wojowników, których można kojarzyć z wcześniejszych wersji. Są to między innymi: Ukyo Tachibana, Hattori Hanzo, Genjuro Kibagami, Charlotte oraz Yoshitora Tokugawa. Na obrazkach widzimy także trzech, którzy dopiero zadebiutują: Yashamaru Kurama, Wu-Ruixiang i Darli Dagger.

Jak wygląda Samurai Shodown?

Gra jest tworzona przy użyciu silnika Unreal Engine 4 i rzeczywiście jest to widoczne. Screenshoty doskonale pokazują to, że sceny walki wyglądają jak obrazy w ruchu. Bardzo dużo dobrego robią dla walk piękne, klimatyczne tła. Możecie się im przyjrzeć w galerii poniżej i zdecydowanie warto zawiesić na nich oko.

Samurai Shodown (2019) trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One już 27 czerwca tego roku. Gra pojawi się także na PC i konsoli Nintendo Switch, ale najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w drugiej połowie 2019. Oficjalnej daty wciąż nie podano. 

 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/samurai-shodown-new-screenshots-ps4-xbox-one/

Tagi: Samurai Shodown (2019) snk

Nie przegap