redakcja PPE redakcja PPE 17.04.2019 23:00
Konkurs Days Gone
3110V

Stwórz reklamę Days Gone do PSX Extreme i wygraj PS4 Pro! Czekamy do czwartku do 10:00

Drodzy Czytelnicy, już 26 kwietnia premiera gry Days Gone, a my z tej okazji wspólnie z PlayStation Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest konsola PS4 Pro i Edycja Specjalna Days Gone. Ponadto autor najlepszej pracy może liczyć na publikację swojego dzieła w najbliższym numerze PSX Extreme. Zapraszamy!

Aktualizacja: Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Nadesłaliście grubo ponad 100 prac, więc wybór na pewno łatwy nie będzie :). Zgodnie z regulaminem nagrodzone osoby poinformujemy drogą mailową o tym fakcie do 26 kwietnia (piątek). Najlepsze prace zostaną wydrukowane w majowym numerze PSX Extreme, który trafi do sprzedaży 30 kwietnia. W późniejszym terminie (do 10 maja) informacja o wynikach pojawi się również na PPE.pl. 

Z okazji nadchodzącej premiery Days Gone wspólnie z PlayStation Polska zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym możecie zgarnąć nowiutkie PS4 Pro, Edycję Specjalną Days Gone i gadżety od PPE i PSX Extreme. 

Waszym zadaniem jest zareklamowanie Days Gone w formie rysunku - może to być praca odręczna, może to być efekt Waszych zmagań z programem graficznym (koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, gdzie znajdziecie wytyczne co do wymogów pracy konkursowej). Zanim powiecie, że to niełatwe zadanie, przypomnijcie sobie konkurs The Last Guardian, w którym zasypaliście nas fantastycznymi pracami. Tak że my wiemy, że Wy potraficie :). 

Co powinno znaleźć się na takim plakacie? To zostawiamy Waszej inwencji, ale możemy podpowiedzieć, że macie do dyspozycji m.in. oficjalne screeny z gry, na których znajdziecie głównego bohatera, jego motocykl i oczywiście dziesiątki Świrusów, z którymi będziemy się mierzyć w grze.

Nagrody w konkursie 

  • 1. miejsce - autora najlepszej pracy nagrodzimy konsolą PS4 Pro
  • 2. miejsce - za drugie miejsce przewidziana nagroda to Edycja Specjalna Days Gone

  • 3. miejsce - zestaw gadżetów od PPE i PSX Extreme

Regulamin konkursu Days Gone

1. Organizatorem konkursu jest wydawca portalu PPE.pl firma ADVERTIGO S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cedrowej 34 (kod 04-533).
2. Konkurs organizowany jest w dniach 12.04 do 18.04 do godz. 10.00. 
3. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu reklamy gry Days Gone. Aby praca została zakwalifikowana musi spełniać wymogi techniczne niezbędne do jej wydruku w magazynie PSX Extreme:

  • wielkość pracy 215x283 mm (szerokość x wysokość)
  • format pliku: TIFF, PDF lub standardowy JPG
  • rozdzielczość do druku: 300 DPI
  • "waga" pliku nie powinna przekraczać 10 MB

4. Praca może być wykonana dowolną techniką (Photoshop, zeskanowany klasyczny rysunek itp.).
5. W przygotowaniu pracy można wykorzystać dowolne, ogólnodostępne materiały graficzne i zdjęcia z bohaterami Days Gone lub własną twórczość.
6. Jeden uczestnik może nadesłać maksymalnie dwie prace.
7. Wyboru najlepszych prac dokona jury złożone z pracowników PlayStation Polska i redaktorów magazynu PSX Extreme. Wyniki ogłoszone przez jury są ostateczne.
8. Nagrodami w konkursie są: za zajęcie 1. miejsca - konsola PS4 Pro, za 2. miejsce - Edycja Specjalna Days Gone, za 3. miejsce - zestaw gadżetów od PPE.pl i PSX Extreme. 
9 Jeden uczestnik konkursu uprawniony jest do zdobycia tylko jednej nagrody.
10. PSX Extreme zastrzega sobie możliwość rezygnacji z wydruku pracy na łamach magazynu, jeżeli żadna z prac nie będzie na odpowiednim poziomie jakościowym.
11. Prace należy nadsyłać luzem (żadnych paczek ZIP, RAR) na adres

daysgone -at- psxextreme dot pl
 z dopiskiem "Konkurs Days Gone".
12. Termin nadsyłania prac mija w czwartek 18 kwietnia o godz. 10.00 (decyduje godzina wpłynięcia maila na skrzynkę pocztową).
13. W mailu prosimy jedynie o wpisanie imienia i nazwiska i załączenie swojej pracy. 
14. Nagrodzone osoby poinformujemy o tym fakcie do 26 kwietnia drogą mailową w odpowiedzi na nadesłanego maila konkursowego.
15. Najlepsze prace konkursowe zostaną opublikowane w majowym numerze PSX Extreme, który ukaże się 30 kwietnia (wtorek). 
16. Wyniki konkursu wraz z galerią wyróżnionych prac opublikowane zostaną również na PPE.pl w terminie do 10 maja. 
17. Uczestnik poprzez przesłanie pracy konkursowej wyraża zgodę na jej nieodpłatną publikację w magazynie PSX Extreme i na portalu PPE.pl. 
18. Nagrody w konkursie nie podlegają możliwości wymiany na równowartość pieniężną. 
19. Dane osobowe uczestnika będą przetwarzane przez czas trwania konkursu, a w przypadku zwycięzców przez czas niezbędny do doręczenia nagrody oraz rozliczenia podatku, a następnie usuwane.
20. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy PlayStation Polska i firmy ADVERTIGO - wydawcy PPE.pl i PSX Extreme.pl.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!

Tagi: Days Gone konkurs Sony Bend Sony Interactive Entertainment