Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.04.2019 12:32
battlefield 5 firestorm duet
1751V

Battlefield 5 z trybem Duet w Burzy Ognia

Battlefield 5 od dzisiaj w trybie Burza ognia oferuje możliwość grania w duetach. DICE chce przetestować nowy sposób rozgrywki w swojej wersji Battle Royale.

Battle Royale w Battlefield 5 dostępny jest od końcówki marca, gdy w formie aktualizacji doszedł tryb Burzy ognia. Większość graczy jest z niego zadowolona, choć pojawiały się głosy krytyki. Niektórym brakowało opcji grania w duetach.

Krótka historia gatunku battle royale

DICE wychodzi im naprzeciw. Od dzisiaj w Burzy ognia możecie tworzyć dwuosobowe zespoły. Studio jednak zaznacza, że to wczesna wersja, niejako testowa, przez co jej dostępność będzie czasowa i zniknie z gry po weekendzie - 15 kwietnia.

Jednocześnie ekipa prosi, by wszystkie uwagi na temat trybu, ewentualne błędy, zgłaszać im na forum lub za pomocą mediów społecznościowych. DICE i Criterion prace nad duetami rozpoczęli dosyć późno, więc są świadomi, że całość może nie być tak oszlifowana (w ich opinii) jak reszta gry.

Sam Battlefield 5 ostatnio mocno potaniał i spokojnie grę kupicie za grubo poniżej 100 złotych, więc jeśli czekaliście na odpowiedni moment, by grę kupić, możecie o niej myśleć. Jednocześnie przypominamy też, że do gry ostatnio trafiła waluta premium.

Źródło: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/185321/introducing-battlefield-v-firestorm-duo-weekend

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts pc PlayStation 4 Xbox One