Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.04.2019 12:11
Lenovo Z6 Pro
737V

Lenovo Z6 Pro skorzysta z marki Legion

Lenovo Z6 Pro, nowy flagowiec chińskiej firmy skorzysta z brandingu gamingowego Legion. Smartfon zaoferuje nam także wyjątkowo cienkie ramki.

Branding gamingowy Lenovo Legion znany jest PC-towym, graczom. Pojawia się on na growych laptopach od pewnego czasu, tworząc spójną wizję firmy. Lenovo postanowiła zaadaptować markę Legion także na polu smartfonów.

Szef OnePlusa twierdzi, że kolorowe smartfony się nie sprzedają

Lenovo Z6 Pro zostanie oficjalnie pokazany 23 kwietnia i w tym samym terminie trafi do sprzedaży w Chinach. Jak możecie się domyślać, wykorzystanie marki Legion pójdzie w parze ze stworzeniem smartfona typowo dla graczy.

Nowy model Lenovo zaoferuje ultracienkie ramki oraz technologię HyperVideo, pozwalającą na nagrywanie wideo w zwolnionym tempie z wykorzystaniem makro. Plotki mówią także o możliwości robienia zdjęć 100 Mpix.

Całość działać ma na podkręconym Snapdragonie 855. Smartfon zaoferuje także obsługę technologi 5G. Na ten moment to wszystko, co o nim wiemy. Więcej informacji dostaniemy albo 23 kwietnia podczas zapowiedz, albo gdy źródła zdradzą wcześniej jego specyfikację.

Źródło: https://weibo.com/1729866554/HoXrTcnOG

Tagi: lenovo Lenovo Z6 Pro