Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 12:14
Mortal Kombat Scorpion
1726V

Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch z ogromnym patchem na premierę. Gra ma otrzymać 13 DLC

Posiadacze Nintendo Switch muszą przygotować dużą kartę pamięci na premierę Mortal Kombat 11. Znacząca część gry NetherRealm Studios wylądowała na serwerach.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje pod koniec kwietnia, ale aktualnie z produkcją zapoznają się wyłącznie gracze na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Debiut gry na Nintendo Switch odbędzie się w maju.

Kitana wkracza do walki w Mortal Kombat 11

Mimo to, już teraz pojawiły się konkretne informacje dotyczące wagi Mortal Kombat 11 w wersji na hybrydową konsolę Nintendo. Podstawka waży podobno zaledwie 6,537GB, ale autorzy przygotują ogromną łatkę premierową.

Przed rozpoczęciem zabawy w Mortal Kombat 11 zostaniemy poproszeni o pobranie około 16GB dodatkowych danych. Gra ma w ostateczności zajmować 22,53GB, więc może to być spory problem dla graczy, którzy nie posiadają przynajmniej 32GB kart pamięci.

W tej sytuacji, jeśli zamierzacie grać w Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch, to przygotujcie sporo wolnej przestrzeni na kartach lub zadbacie o dodatkowy nośnik danych... Te blisko 16GB danych jest podobno niezbędne do włączenia tytułu.

W kodzie Mortal Kombat 11 pojawiła się również wzmianka aż o 13 rozszerzeniach – aktualnie nie możemy potwierdzić szczegółów dodatków.

Warto przeczytać:

Mortal Kombat 11 DLC lista

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Nintendo Switch Warner Bros.