Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 11:44
bohater Shazam 2
1005V

Shazam 2 w produkcji. Film nabiera kształtów

DC i Warner Bros. nie zamierzają czekać. Duży sukces „Shazam” sprawia, że już teraz trwają pierwsze prace związane z przygotowaniem kontynuacji. Za produkcję będą odpowiadać osoby znane z pierwszej odsłony.

DC Extended Universe długo czekało na taki hit. „Shazam” zbiera bardzo dobre wyniki w recenzjach, a jednocześnie film cieszy się świetną popularnością – w pierwszy weekend produkcja wygenerowała ponad 56 mln dolarów.

Shazam! – recenzja filmu. Rodzinę można też wybrać

Wytwórnia najwidoczniej nie zamierza mieszać, ponieważ zdaniem redakcji TheWrap, już powstają pierwsze przymiarki do „Shazam 2”. Nad produkcją mają czuwać Henry Gayden, David F. Sandberg oraz Peter Safran, czyli kolejno scenarzysta, reżyser i producent pierwowzoru.

Warto na pewno wspomnieć, że Henry Gayden nie może narzekać na brak pracy, ponieważ mężczyzna pracuje także nad scenariuszem dla „Last Human” - jest to film science-fiction, który przedstawia historie „odwrotnego ET”, gdzie społeczeństwo robotów (sztuczna inteligencja) odkrywa ludzkie dziecko.

Aktualnie nie mamy jakichkolwiek informacji o „Shazam 2”, ale w pierwszej historii pojawiło się kilka wątków, które bez wątpienia Gayden będzie mógł w prosty sposób rozwinąć. Nawet na końcu filmu pojawia się scena, która sugeruje wątek z nowej opowieści.

Źródło: https://www.thewrap.com/henry-gayden-shazam-sequel/

Tagi: film Shazam shazam 2