Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.04.2019 10:24
Super Mario Odyssey Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit
1566V

Tak w VR wyglądać będzie Super Mario Odyssey

Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit od początku wspierane będzie przez kilka hitów na Switcha. Jednym z nich będzie Super Mario Odyssey. Jak będzie wyglądała rozgrywka w VR?

Nintendo postanowiło z opóźnieniem zaatakować rynek VR. Robi to jednak na swój sposób - wykorzystując do tego kartonowe Nintendo Labo. Co oczywiste, nie możemy spodziewać się takich samych efektów jak na porządnych headsetach VR.

Nintendo Direct ma odbyć się w tym tygodniu. Ostatnie show Reggiego Fils-Aime'a

Nintendo wybrało na początek kilka gier, które otrzymają wsparcie Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit. Jedną z nich jest Super Mario Odyssey. W nocy naszego czasu firma opublikowała zrzuty z trybu VR i opisała jego działanie.

Odpalając specjalny tryb VR, wrócimy do trzech lokacji - Cap Kingdom, Seaside Kingdom i Luncheon Kingdom gdzie Mario będzie musiał pozbierać porozrzucane po lokacjach nutki. Wszystko po to, by otrzymać instrumenty, a te oddać postaciom, które potem dołączą do nas i stworzą zespół. Gdy zaliczymy wszystko, Mario wraz z ekipą da koncert, który będziemy mogli oglądać.

Aktualizacja pojawi się 23 kwietnia w formie łatki. Samo Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit do sprzedaży trafi 12 kwietnia.

Tagi: galeria Nintendo Nintendo Labo Toy-Con 04: VR Kit Nintendo Switch Super Mario Odyssey