Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2019 10:07
Godziny szczytu 4
1041V

Godziny szczytu 4 coraz bliżej? Chris Tucker i Jackie Chan na wymownym zdjęciu

Sympatycy kina akcji zdecydowanie za długo czekają na czwartą część „Godzin szczytu”. Na szczęście już wkrótce powinniśmy otrzymać konkrety, ponieważ Sieć podbija znaczące zdjęcie.

W 1998 roku na dużym ekranie wylądował film zatytułowany „Godziny szczytu”, w którym główne role przypadły Jackie Chanowi oraz Chrisowi Tuckerowi. Produkcja zarobiła ponad 244 mln dolarów (przy budżecie 33 mln dolarów), więc w 2001 i 2007 roku zobaczyliśmy stosowne kontynuacje. Od tego czasu czekamy na czwartą odsłonę.

Sklep z jednorożcami – recenzja filmu. Arteterapia

Sytuacja może zmienić się już wkrótce. Chris Tucker opublikował zdjęcie, na którym znajduje się w towarzystwie Jackiego Chana i mężczyźni pokazują „czwórki”. Fani serii nie potrzebowali dodatkowej zachęty, by otwierać szampany i wyczekiwać na pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Należy na pewno wspomnieć, że Tucker już w lutym informował o pracach nad scenariuszem:

„Już teraz pracujemy nad kilkoma rzeczami w scenariuszu, więc chcemy wejść w produkcję. Pracujemy nad tym i staramy się go [film – red.] zrealizować. Jackie Chan chce to zrobić, ja chce to zrobić, studio chce to zrobić, więc staramy się to wszystko połączyć.”

Jeśli faktycznie scenariusz został już przygotowany, aktorzy są gotowi, to w zasadzie pozostaje tylko skompletować obsadę, znaleźć dobre miejsce do zdjęć i produkcja może ruszyć.

Godziny szczytu 4

Źródło: Facebook

Tagi: Chris Tucker godziny szczytu godziny szczytu 4 Jackie Chan

Nie przegap