Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2019 09:22
Father Gascoigne Bloodborne
2265V

W Bloodborne mieliśmy otrzymać zaskakującego partnera. Father Gascoigne mógł pomagać graczom

Produkcje From Software od zawsze skrywają wielkie tajemnice. Twórcy lubią bawić się z graczami, a czasami nie wykorzystują wszystkich elementów, które następnie trafiają w ręce oddanych fanów. Najnowsze znalezisko to zupełnie nowa rola „ojca”.

Bloodborne trafiło na rynek w 2015 roku. Gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i tytuł wciąż skrywa mnóstwo ciekawostek. Najnowsza oferuje nowe spojrzenie na Fathera Gascoigne'a.

Sekiro: Shadows Die Twice – poradnik do gry

Father Gascoigne jest jednym z bossów w Bloodborne. Twórcy jednak planowali dla postaci znacznie większą rolę, ponieważ w kodzie gry znajduje się wzmianka o kooperacji. Pierwotnie gracze otrzymaliby pomoc od ojca już na Wielkim Moście, gdzie Gascoigne zaatakowałby przeciwników i później towarzyszył nam podczas przemierzania świata jako NPC.

Informacje odnalazł znany scenie Bloodborne McDonald, który jednak nie potrafi określić, jak długo moglibyśmy korzystać z pomocy Gascoigne'a, ale warto odnotować, że autorzy przygotowali nawet kilka dodatkowych tekstów dla postaci.

Twórcy najwidoczniej jeszcze w 2014 roku planowali wykorzystanie Gascoigne'a, ponieważ w zwiastunie z The Game Awards postać mówi: „Niech nie ma wątpliwości... Jeśli się porusza, możesz być pewien, że jest to bestia. A nawet jeśli się nie porusza, no cóż, nie podejmuj żadnych działań!” - w kontakcie współpracy słowa te brzmią jak rada.

Poniżej możecie spojrzeć na gameplay pokazujący współpracę Gascoigne'a z graczem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bloodborne From Software SCE