Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.04.2019 09:54
Warframe Plains of Eidolon
827V

Pola Eidolonu w Warframe zremasterowane

Czy można zremasterować część swojej gry? Digital Extremes uważa, że tak i w ostatniej aktualizacji Warframe, Pola Eidolonu, lokacja z otwartym światem, została przez studio zremasterowana.

Pola Eidolonu były jedną z największych aktualizacji Warframe, wprowadzając do gry otwarty świat na modłę, chociażby serii Destiny. Wyjadacze gry Digital Extremes byli zachwyceni, choć ciężko było nie przyznać im racji, gdy narzekali na pustkę.

Anthem vs Destiny 2 vs The Division 2 - pojedynek loot shooterów

Nowa lokacja, mimo że ogromna, to jednak w większości wiało na niej nudą. I to chce studio naprawić ostatnią aktualizacją, którą nazwano pieszczotliwie remasterem Pól Eidolonu. Zaczęto od usprawnienia grafiki. Dodano lepsze, dynamiczne oświetlenie, poprawiono jakość tekstur oraz usprawniono wygląd roślinności. Wszystko to bez straty płynności.

By wypełnić pustawy świat, dorzucono do lokacji nowe jednostki przeciwnej frakcji Grineer - mobilne platformy znane jako Tusk Thumper - których załatwienie wymagać będzie od nas sprytu. Kuaka, Condroc i Mergoo doczekały się za to nowych wariacji.

Lista zmian jest ogromna i jeśli interesuje was każdy detal, który zmieniono w aktualizacji (dostępna aktualnie na PC, na konsolach już wkrótce), zapraszamy na oficjalne forum.

Źródło: https://forums.warframe.com/topic/1079621-plains-of-eidolon-remaster-update-2460/

Tagi: Digital Extremes nintendo switch pc playstation 4 Warframe xbox one

Nie przegap