Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2019 14:16
World War Z Zombie
865V

World War Z bez tajemnic. Twórcy prezentują wszystkie informacje o grze

Deweloperzy World War Z przygotowali kompletny materiał zbierający informacje dotyczące produkcji z chmarą zombie. Twórcy opowiadają o trybach, rozgrywce i przygotowują śmiałków na atrakcje.

World War Z zadebiutuje na rynku już 16 kwietnia. Gra jest przygotowywana przez Sabre Interactive, którego przedstawiciele inspirowali się filmem o tym samym tytule. To właśnie z tego powodu podczas rozgrywki natrafimy do kilku znanych miejsc.

World War Z otrzyma dodatkową kampanię

W World War Z otrzymamy dostęp do czterech epizodów, które zostały podzielone na poszczególne rozdziały i zaprowadzą graczy do różnych miast. Podczas rozgrywki zawędrujemy do Nowego Jorku, Jerozolimy, Moskwy oraz Tokio – za każdym razem poznamy nową opowieść.

Przygotowany materiał jest świetny, ponieważ pozwala spojrzeć na czysty gameplay – w World War Z trafimy na ogromne grupy przeciwników, więc podczas walki wykorzystamy różnorodne bronie, czy też pułapki. Oczywiście na naszej drodze spotkamy także różnorodnych oponentów, których pokonamy za pomocą rozbudowanych taktyk. 

Tagi: Sabre Interactive World War Z