Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 22:30
The Society
1567V

The Society na Netflix. Anarchia w tajemniczym mieście

Netflix zapowiedział kolejną produkcję. Platforma promuje „The Society”, w którym bohaterowie przekonają się, że życie bez kontroli nie jest najlepszą sytuacją. Z ludzi zdecydowanie za szybko wychodzą prawdziwe demony.

10 maja na Netflix zadebiutuje „The Society”. Platforma długo nie prezentowała materiałów z produkcji, ale dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na zwiastun serialu. W tym dniu poznamy wszystkie odcinki przygotowanej historii.

The Highwaymen – recenzja filmu. Odbrązowienie Bonnie i Clyde’a

W „The Society” grupa nastolatków w tajemniczy sposób zostanie przetransportowana do alternatywnej wersji swojego miasteczka. Wszystko z pozoru wygląda tak samo, jednak wśród mieszkańców brakuje dorosłych. Młodzież musi na własną rękę przetrwać, jednak dość prędko pozostali obywatele pokażą swoje najgorsze oblicza i rozpoczną walkę o władze.

Netflix zapowiada dziesięcioodcinkowy serial jako „prawdziwy koszmar”, ponieważ młodzież na początku poczuje wolność i będzie czerpać garściami ze wszystkich uciech takiego życia, ale po pewnym czasie wszystko zacznie się komplikować.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix serial The Society

Nie przegap