Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 17:11
The Witness za darmo w Epic Games Store
1605V

The Witness za darmo! Wkrótce pobierzemy Transistor

Można narzekać na ekskluzywność Epic Games Store, jednak trudno nie docenić kolejnych darmowych produkcji dostępnych za darmo. Od dzisiaj gracze mogą pobrać The Witness, a już wkrótce zgarniemy za darmo Transistor.

Epic Games w dniu uruchomienia sklepu potwierdziło nawiązanie współpracy z firmami partnerskimi, dzięki którym co dwa tygodnie na Epic Games Store możemy pobrać za darmo nową produkcję. Od dzisiaj do 18 kwietnia bezpłatnym smakołykiem jest The Witness.

Borderlands 3 we wrześniu. Ekskluzywnie na Epic Games Store!

The Witness to jedna z najlepszych gier logicznych przygotowanych na aktualnej generacji. Tytuł w swoim czasie zgarnął oceny na poziomie 87-88%, a w swoim czasie Mateusz podsumował swoją recenzję następującymi słowami:

„The Witness, to gra o której się mówi i prawdopodobnie mówić będzie jeszcze przez długi czas, dopóki nie odkryjemy wszystkich sekretów jakie skrywa wyspa. Doskonała zabawa dla całej rodziny, która zbliża do siebie ludzi i daje do myślenia.”

Czujecie się zainteresowani? To wskakujcie do sklepu Epic Games i pobierajcie logiczną przyjemność za darmo. To oczywiście nie koniec atrakcji, ponieważ już za dwa tygodnie otrzymamy wspomniane Transistor. W niedalekiej przyszłości twórcy Fortnite będą również rozdawać tytuły Ubisoftu.

Tagi: the witness thekla