Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.03.2019 19:44
plotki na temat The Last of Us: Part II
3181V

The Last of Us: Part II jeszcze w tym roku? Gra w sekcji "Coming soon"

Choć o The Last of Us: Part II wiemy wciąż niewiele, to są podstawy, aby sądzić, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. 

The Last of Us jest do dziś uznawane za topowy tytuł na wyłączność na konsole Sony. Nie dziwi więc kolosalne zainteresowanie sequelem przygód osadzonych w świecie opanowanym przez zombie. 

The Last of Us Part 2 na rynku już w październiku wg sklepowej reklamy

Bardzo ciekawą rzecz odkrył jeden z dziennikarzy portalu Spiel TimesThe Last of Us Part II pojawiło się właśnie w sekcji "Już wkrótce" na niemieckiej, brytyjskiej oraz włoskiej stronie PlayStation. 

Wszystkie pozostałe gry znajdujące się w tym panelu, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, zapowiedziane są na ten rok. Znajdują się wśród nich między innymi Mortal Kombat 11, Days Gone oraz Rage 2.

Co więcej, po wejściu w szczegóły produkcji, zostaniemy przekierowani na podstronę gry, która zawiera krótki, ale nurtujący opis:

Pięć lat później...
Przygotuj się na intensywną, dramatyczną i ekscytującą przygodę. Ellie oraz Joel znów ruszają w drogę, w uznanym dziele Naught Dog!

Informacja jest o tyle ciekawa, że Joel nie był wspominany wcześniej przy okazji promocji nadchodzącego sequela. Czyżby dalej miał być naszym partnerem?

Zdjęcie sekcji "Coming soon" oraz podstrony The Last of Us Part II znajdziecie poniżej. 

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/the-last-of-us-part-ii-listed-in-the-coming-soon-section-on-playstation-uk-german-italy-sites-among-other-confirmed-2019-titles/

Tagi: Naughty Dog SCE Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II