Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.03.2019 14:52
Assassin's Creed III
5403V

Assassin's Creed III. Wczesny prototyp pokazuje, jak fantastycznie wyglądać mogła gra

Zanim deweloperzy zaczną na całego produkcję danej gry, najpierw muszą przygotować jej szkic, zbudować dopieszczony prototyp i modlić się o to, aby inwestorzy i wydawca, zaakceptowali taką propozycję.

Wczoraj w Sieci po raz pierwszy wylądował wysokiej jakości zapis rozgrywki z wewnętrznej, prototypowej wersji Assassin's Creed III, w której prezentowano koncepcję gry, jej najważniejsze mechanizmy, a także jakość grafiki, jaką może mieć tytuł.

Assassin's Creed III Remastered to coś więcej niż zwykły remaster

Okazuje się, że tak zwany "Target Footage" wygląda nieziemsko dobrze, jak na 2010 rok, w którym był przygotowany. Kenway ma w nim znacznie więcej, znacznie lepiej stworzonych animacji niż w wersji sklepowej, a śnieg rzeczywiście miał znaczenie dla rozgrywki i wyglądał lepiej niż ten w Uncharted 2.

Ponadto przeciwnicy reagowali na poczynania w walce bardzo naturalnie, szykowali się do parowania, pojedynków 1 na 1, a nasz bohater mógł im dynamicznie wytrącić broń z rąk, a nawet... oskalpować swój cel. Do tego wszystkie gałęzie miały naturalną sprężystość i nie były sztywnymi obiektami jak to jest w pełnej wersji Asasyna. 

Poniżej macie wspomniane nagranie, zaś jeszcze niżej zwiastun rozgrywki z E3 - różnica jest wręcz kosmiczna. 

Assassin's Creed III Full "Target Footage" (HD + Original Voice Over)

A tak wyglądała wersja, którą otrzymaliśmy już w 2012 roku.

Assassin's Creed 3 E3 Frontier Gameplay Demo

Tagi: assassin's creed III Ubisoft Ubisoft Montreal