Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.03.2019 16:25
Assassin's Creed III Remastered testowana na Nintendo Switch
1096V

Assassin's Creed 3 Remastered. Gra działa płynnie na Nintendo Switch

Assassin's Creed 3 Remastered to pierwsza gra z popularnej serii o skrytobójcach, która pełnoprawnie trafi na Nintendo Switch. Zobaczcie nagranie z rozgrywki w trybie przenośnym. 

Na rynku pojawiła się właśnie zremasterowana wersja Assassin's Creed III na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Odpicowana trzecia część ma załatać dziurę wydawniczą po zeszłorocznym Assassin's Creed: Odyssey, a przed kolejnym tytułem cyklu. 

Assassin's Creed 3 Remastered na rozgrywce. Porównanie grafiki PS4 Pro vs. PS3

Najbardziej premiery wyglądają posiadacze najnowszej konsoli od Nintendo. Ci muszą poczekać do 21 maja, aby móc pierwszy raz zagrać w grę z tego popularnego cyklu na swoim urządzeniu. 

Uczestnicy PAX East 2019 mieli okazję przetestować działanie projektu na Switchu, na długo przed premierą. Prowadzący jednego z tematycznych kanałów na YouTube, GameXplain, postanowili podzielić się z zainteresowanymi nagraniem z rozgrywki w trybie przenośnym. 

Na materiale, który możecie zobaczyć poniżej, gra prezentuje się zaskakująco pozytywnie. Co warto podkreślić, rozgrywka wygląda bardzo płynnie, a żadne większe problemy nie rzucają się w oczy. 

Tagi: assassin's creed III Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap