Todd Howard rozwiewa wątpliwości. The Elder Scrolls VI bez nowych informacji na E3

Gry
1667V
Todd Howard rozwiewa wątpliwości. The Elder Scrolls VI bez nowych informacji na E3
Kajetan Węsierski | 30.03.2019, 17:34

Na jakiekolwiek informacje o The Elder Scrolls VI i Starfield przyjdzie nam jeszcze poczekać. Todd Howard zaprzeczył, jakoby tytuły miały zostać zaprezentowane na nadchodzącym E3. 

The Elder Scrolls VI oraz Starfield to dwa tytuły, które wywołały najwięcej hałasu podczas ubiegłorocznej prezentacji Bethesdy na E3. Pomimo podkreślania przez twórców, że do wydania obu tytułów jeszcze długa droga, to fani wciąż wyczekują nowych informacji. 

The Elder Scrolls 6 ma zadebiutować szybciej niż sądzimy. Wszystko przez problemy Fallout 76

Niestety, podczas konferencji PAX East, Todd Howard przekazał przykrą wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli na garść nowych szczegółów o produkcjach podczas nadchodzącego E3: 

Zanim wszyscy zaczną pytać, proszę, bądźcie cierpliwi. To wszystko jeszcze potrwa. Nie będziemy o tym mówić podczas tegorocznego E3, o żadnym z tych tytułów.

Ceniony twórca potwierdził tym samym, że nie tylko nie zobaczymy wideo z rozgrywki, ale prawdopodobnie nie możemy spodziewać się żadnych informacji, choćby przybliżonych dat premier obu wyczekiwanych gier. 

Nie oznacza to jednak, że Bethesda odwiedzi najgłośniejszą konferencję z pustymi rękoma. Na prezentacji studia możemy spodziewać się takich produkcji jak: Rage 2, TES Online, Doom Eternal, czy też Wolfenstein: Youngblood

Źródło: https://techraptor.net/content/todd-howard-implies-that-starfield-and-elder-scrolls-vi-will-not-be-at-e3

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper