Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2019 08:42
The Division 2
1448V

The Division 2 zostanie w przyszłym tygodniu znacząco powiększone. Twórcy rozbudują end-game

Szwedzi nie tracą czasu. Deweloperzy The Division 2 przedstawili szczegóły nadciągającej aktualizacji i już w przyszłym tygodniu zostanie znacząco rozbudowany end-game. Gracze mogą liczyć na sporo atrakcji.

Ubisoft jeszcze przed premierą potwierdził, że Tom Clancy's The Division 2 zostanie znacząco rozbudowane. Autorzy tym razem nie zamierzają dzielić społeczności i wszyscy gracze otrzymają całą zawartość za darmo.

Szczegół PSX Extreme 260

Pierwsza znacząca aktualizacja Tom Clancy's The Division 2 wyląduje na serwerach 5 kwietnia. Twórcy skupiają się w tym wypadku na end-game, więc pliki zadowolą graczy, którzy już ukończyli produkcje Ubisoft Massive.

Jedną z najważniejszych nowości będzie Tidal Basin, czyli nowa fortyfikacja, która pozwoli zmierzyć się z nową frakcją Czarny Kieł (Black Tusk) – w tym wypadku zainteresowani wpadną do bazy przeładowanej technologicznymi nowinkami. Przygotujcie się na wymagającą i długą przeprawę, ponieważ lokacja jest mniej więcej takiej samej wielkości jak Wyspa Roosevelta.

Gracze po pokonaniu przeciwników trafią na World Tier 5 (450-500 lvl) i otrzymają możliwość zdobycia zestawów sprzętu – w grze pojawi się True Patriot, Ongoing Directive oraz Hardwired. Sety mają wypadać z przedstawicieli Black Tusk oraz podczas inwazji.

Ukończenie Tidal Basin pozwoli także na odblokowanie heroicznego poziomu trudności, ale szczegóły dotyczące kolejnych wyzwań otrzymamy dopiero przed premierą. Twórcy zadbali także o „tygodnie inwazji”, czyli w prostych słowach specjalne misje, które będziemy mogli ukończyć przez siedem dni – po tym czasie wyzwania będą resetowane.

Studio oczywiście zadba o liczne poprawki, jednak pełna lista zmian zostanie ujawniona w późniejszym terminie. To oczywiście nie koniec atrakcji – Ubisoft szykuje kolejne aktualizacje: 

The Division 2 nowości

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive