Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 15:02
Moons of Madness art
754V

Moons of Madness to kosmiczny horror. Zwiastun pokazuje koncepcję

Funcom potwierdził przygotowanie nowej gry. Moons of Madness zaprowadzi graczy na Marsa, a deweloperzy przedstawią graczom mocną opowieść nastawioną na wiele przerażających scen.

Moons of Madness to kosmiczny horror przygotowany przez Rock Pocket Games i wydany przez Funcom. Produkcja jest kreowana przez dwa norweskie studia, które postanowiły wspólnymi siłami stworzyć mrożącą krew w żyłach opowieść.

Control na nowych fragmentach rozgrywki 

Gracze w tej sytuacji mają wcielić się w badaczy Czerwonej Planety, którzy napotkają na dziwne anomalie. Deweloperzy podczas tworzenia tytułu inspirowali się mitologią H.P. Lovecrafta, więc możemy liczyć na temat szaleństwa oraz przedziwnych potworów.

Co ciekawe, akcja została umiejscowiona w czasach znanych z Secret World Legends od Funcomu, ale autorzy nie zamierzają bezpośrednio łączyć obu pozycji – do rozgrywki w Moons of Madness nie jest wymagana znajomość gry z 2012 roku.

Ivan Moen, prezes Rock Pocket Games, podkreślił, że to Funcom pozwolił jego zespołowi zadbać o wszystkie elementy związane z mechanikami oraz historią, które zostały zaplanowane do Moons of Madness. Studio musiało wcześniej pracować jednocześnie nad innymi projektami, ale teraz mając odpowiedniego partnera mogą skupić się wyłącznie na horrorze.

Moons of Madness zadebiutuje 31 października na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Tagi: Moons of Madness Rock Pocket Games

Nie przegap