Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 23:11
Mortal Kombat 11 Liu Kang
1670V

Mortal Kombat 11 wita starą gwardię. Znani wojownicy wracają do gry

NetherRealm Studios wciąż kompletuje zawodników do Mortal Kombat 11. Twórcy ponownie stawiają na znane twarze i najnowszy materiał potwierdza powrót kilku klasycznych fighterów. Zwiastun skupia się na trybie fabularnym.

23 kwietnia odbędzie się premiera Mortal Kombat 11, więc deweloperzy powinni już wkrótce potwierdzić ostatnie postacie przygotowane do najnowszej odsłony bijatyki. Dzisiaj witamy trzech ikonicznych wojowników: Liu Kang, Jax i Kung Lao.

Mortal Kombat 11 powiększone. Noob Saibot i Shang Tsung w grze

Przyjęta przez deweloperów formuła sprawia, że w Mortal Kombat 11 mogą pojawić się dosłownie wszyscy wojownicy z całego uniwersum. Studio bawi się podróżami w czasie, wrzuca na jedną arenę bohaterów z różnych epok i w rezultacie będziemy świadkami wielu ciekawych pojedynków.

Fabularny tryb pewnie nie będzie najważniejszym wariantem zabawy w Mortal Kombat 11, ale trudno nie odnieść wrażenia, że NetherRealm Studios wyznacza w tym elemencie standardy dla wszystkich twórców bijatyk. Oczywiście opowieść to zawsze drugorzędna rozrywka w tym gatunku, ale Ed Boon potrafi zadbać nawet o takie smakołyki.

W ostatnich dniach NetherRealm Studios potwierdziło także następujące postacie: Kotal Kahn, Jacqui Briggs, Noob Saibot oraz Shang Tsung – ten ostatni będzie pierwszym fighterem dostępnym w DLC.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.