SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.03.2019 11:15
The Division 2 z nową aktualizacją
971V

The Division 2 otrzyma automatyczne bieganie na konsolach. Co jeszcze?

Premiera Tom Clancy's The Division 2 za nami. Ubisoft zapowiadał ciągłe wsparcie gry oraz bieżące łatanie wszelakich problemów. Jak wyglądają plany na najbliższe dni?

Ekipa Massive Entertainment na Reddicie postanowiła podzielić się najbliższymi planami łatania gry. Nie będą to duże aktualizacje. Skupią się raczej na poprawkach błędów, które gracze znaleźli po premierze.

The Division 2. Porównanie grafiki na PS4, XOne X i PC. Problemy z doczytywaniem obiektów na PS4 Pro

Poprawki dotkną zarówno strony serwerowej, jak i klienta gry. Po stronie Massive połatane zostaną problemy powodujące blokowanie się w grze oraz wyzwania, które się nie zmieniają i nie odświeżają.

Po stronie graczy studio poprawi wszystkie błędy związane z umiejętnościami, zajmie się też lepszym skalowaniem przedmiotów, które zdobywamy, grając w grupie. Wrócą także skórki, które niektórym zginęły w trakcie gry.

Deweloperzy obiecali też, że w konsolowej wersji pojawi się opcja automatycznego biegu. Zmieni się kolor nicka gracza z naszego klanu, zostanie dodany suwak pola widzenia (FOV) oraz poprawione zostanie skalowanie umiejętności na wyższych poziomach świata.

Studio ujawniło parę interesujących statystyk:

  • 5,5 miliarda strzałów w głowę
  • 123 miliardy wystrzelonych pocisków
  • 4,2 tryliarda zdobytych PD
  • 3,9 miliarda zabitych NPC
  • 1,2 miliona postrzelonych ptaków

Źródło: https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/b39hyo/state_of_the_game_march_20th_2019/

Tagi: pc playstation 4 Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive xbox one