SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2019 21:34
Logo PlayStation
3824V

State of Play. Oglądajcie z nami konferencję Sony

Dzisiaj odbędzie się wielkie show Sony, na którym zobaczymy nowe produkcje zmierzające na PlayStation 4 i PlayStation VR. Chcecie oglądać imprezę? Zapraszamy w nasze skromne progi. Miejsca starczy dla wszystkich.

Nintendo ma Nintendo Direct, Microsoft ma Inside Xbox, a Sony stawia na State of Play – pod tą nazwą kryje się cykliczna impreza Japończyków, podczas której zobaczymy materiały z wcześniej zapowiedzianych gier lub zupełnie nowe produkcje zmierzające na PlayStation 4 i PlayStation VR.

PlayStation 5 i Wsteczna Kompatybilność? Sony zarejestrowało kolejny patent

Już w ubiegłym roku pojawiły się plotki, według których Sony ma plan na zaprezentowanie swoich nowych gier. Firma zrezygnowała z pojawienia się na E3 2019, jednak to State of Play pozwoli nam w spokoju wyczekiwać nowych, nadciągających hitów.

Na PlayStation 4 ma trafić między innymi: The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima, Death Stranding, WiLD, Concrete Genie czy też Dreams i w sumie każdy z wymienionych tytułów potrzebuje odpowiedniego zaprezentowania. To właśnie na State of Play powinniśmy spojrzeć na nowe materiały z wymienionych pozycji, a jednocześnie Sony potwierdza: ma kilka niespodzianek na aktualną generację. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że na dzisiejszej imprezie nie zobaczymy wszystkich tytułów z tej listy, jednak Japończycy mają nas teraz systematycznie zapraszać na show State of Play.

Na State of Play powinniśmy także usłyszeć o Day Gone – w końcu gra wyląduje na półkach sklepowych w przyszłym miesiącu, więc będzie to dobry moment na pokazanie nowego fragmentu rozgrywki.

Zamierzacie oglądać State of Play? Show rozpocznie się o godzinie 22:00.

Tagi: playstation 4 Sony state of play