Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.03.2019 16:50
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, bez wyłączności, epic store games
943V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie będzie tytułem na wyłączność dla żadnej platformy

Zapowiedź Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zelektryzowała społeczność graczy na całym świecie. Wielu z nich obawiało się, że gra ukaże się na PC wyłącznie poprzez Epic Store Games. Tak się jednak nie stanie. 

Pierwsza część, Vampire The Masquerade: Bloodlines, to jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku RPG ostatnich kilkunastu lat. Potwierdza to poziom zadowolenia, jaki objawił się po ogłoszeniu, przez Paradox Interactive, sequela.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie!

Pomimo ogólnego zachwytu, gdzieniegdzie pojawiały się pomruki niezadowolenia, argumentowane strachem, że ofensywa przejmowania gier przez Epic dopadnie także nadchodzącą produkcję. Niewiele wcześniej głośno było przecież o wydaniu hitów Quantic Dream wyłącznie poprzez platformę twórców Fortnite. 

Producenci postanowili rozwiać szum związany z rodzącymi się obawami. Za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, poinformowali społeczność, że tytuł ukaże się na wszystkich platformach w tym samym momencie - bez wyjątków.

Gracze, którzy byli zainteresowani tytułem i jednocześnie zniechęceni polityką Epic, mogą odetchnąć z ulgą. Projekt będzie można nabywać z różnych źródeł. Społeczność nie kryła zadowolenia z takiej decyzji. 

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2