Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 20:10
Mutant Year Zero Nintendo Switch
689V

Mutant Year Zero oficjalnie na Nintendo Switch. Zwiastun i data premiery

Funcom potwierdził ostatnie plotki. Mutant Year Zero trafi na Nintendo Switcha i dzisiaj poznaliśmy datę premiery czwartej wersji tej ciekawej produkcji. Wydawca potwierdził także dodatkową zawartość.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak zapowiedzi interesujących gier na Nintendo Switcha. Japończycy zapowiedzieli zestaw świetnych pozycji podczas Nindies Showcase Spring 2019, a po zakończeniu wydarzenia interesującą wiadomość potwierdził Funcom.

Cuphead, Darkwood, Stranger Things 3, My Friend Pedro i więcej. Nowe gry na Nintendo Switch

Mutant Year Zero zadebiutuje 25 czerwca na Nintendo Switchu. Wydawca wrzuci do pudełek Deluxe Edition, które jednocześnie trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Edycja na hybrydową konsolę otrzyma w gratisie rozszerzenie – pliki będą również dostępne na pozostałych platformach, ale w tym wypadku nie możemy liczyć na bezpłatną przyjemność.

Gra została wyceniona na 39,99 dolarów, a w późniejszym terminie poznamy wszystkie szczegóły dotyczące aktualnie tajemniczego dodatku. Pojawienie się tytułu na sprzęcie Nintendo to naprawdę dobra wiadomość.

Haraldur Thormundsson, CEO The Bearded Ladies, skomentował zapowiedź nowej edycji następującymi słowami:

"Odkąd rozpoczęliśmy pracę nad grą, zawsze czuliśmy, że będzie ona idealnie pasować do Nintendo Switcha. Produkcja naprawdę dobrze nadaje się do sterowania na Switchu, a prowadzenie taktycznej, turowej walki jest idealne na przenośnej konsoli. Jesteśmy również podekscytowani możliwością opowiedzenia kolejnej historii Mutant Year Zero z nowym rozszerzeniem i z niecierpliwością czekamy, by móc wkrótce przedstawić dodatkowe informacje.”

Tagi: Mutant Year Zero: Road to Eden The Bearded Ladies

Nie przegap