SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 16:08
DOOM Eternal walka
1630V

DOOM Eternal prezentuje gameplay z Google Stadia

Google ujawniło swoją streamingową platformę i podczas pokazu firma potwierdziła nawiązanie współpracy z id Software. Twórcy wrzucą na usługę DOOM Eternal, więc z tej okazji możemy spojrzeć na fragment rozgrywki z oczekiwanego shootera.

Na Google Stadia mają debiutować najważniejsze gry AAA. Zdaniem Google usługa zapewnia większą moc od Xboksa One X i PlayStation 4 Pro, więc bez najmniejszego problemu platforma ma zapewnić wyjątkową jakość rozgrywki.

Google Stadia potężniejsza od Xbox One X

Dzisiaj możemy zerknąć na przedsmak możliwości Google Stadia. Wybrani dziennikarze zobaczyli czysty gameplay z DOOM Eternal i choć materiał jest nagrywany w dość spartańskich warunkach, to nawet w takiej sytuacji zainteresowani mogą spojrzeć na propozycję Google.

Wszystko oczywiście w tym wypadku zależy od opóźnień. Jeśli Google zapewni infrastrukturę, dzięki której na Google Stadia będą mogli grać gracze z całego świata, to pewnie usługa zostanie dobrze przyjęta i osiągnie sukces.

Na pewno warto zwrócić uwagę  – Google ma wszystkie możliwości, by rozpocząć rewolucję... Podobnie zresztą jak Microsoft, który na E3 2019 przedstawi informacje dotyczące Project xCloud. Szykuje się ciekawa rywalizacja.

Tagi: Bethesda doom eternal id Software