Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 15:29
WILD PS4
1211V

WiLD nadal powstaje. Gra zmierza na PlayStation 4

Pewnie tylko nieliczni pamiętają o WiLD. Gra Michela Ancela nadal powstaje i Sony Interactive Entertainment postanowiło przypomnieć o produkcji za pomocą odświeżonego znaku towarowego. Tytuł zniknął z radarów na kilka lat.

WiLD został zapowiedziany w sierpniu 2014 roku. Jest to produkcja rozwijana przez Wild Sheep Studio, czyli studio Michela Ancela – twórca otworzył nowy zespół, a jednocześnie pracuje z Ubisoftem nad Beyond Good and Evil 2.

WiLD w Encyklopedii PPE.pl

Od tego czasu niezbyt często mogliśmy oglądać WiLD. Jeszcze w 2015 roku deweloperzy chętnie dzielili się nowymi materiałami, ale w zasadzie od 2017 roku nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji o projekcie.

Gra jednak żyje. Sony Interactive Entertainment złożyło wniosek do Urzędu Patentów i Znaków Towarowych w Stanach Zjednoczonych zatytułowany właśnie „WILD”. Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, która pokazuje, że to Japończycy posiadają prawa do dystrybucji tytułu.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać nowe informacje dotyczące WiLD. Mam tylko szczerą nadzieję, że tytuł nie jest tajemniczą produkcją, która zmierza na PlayStation 4 – konsola Sony ma otrzymać jeszcze jeden, mocny tytuł na wyłączność.

Tagi: wild Wild Sheep Studio