Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 13:34
PlayStation 4 kontroler
16021V

PlayStation 4 otrzyma jeszcze „znaczący” exclusive. Sony czeka z prezentacją

Na PlayStation 4 zmierza kilka dużych, wcześniej zapowiedzianych produkcji, ale Japończycy mają jeszcze jedną niespodziankę. Zewnętrzne studio pracuje nad mocnym tytułem na wyłączność, który wciąż nie został zapowiedziany.

Death Stranding, Ghost of Tsushima, Concrete Genie, MediEvil Remake, Days Gone, The Last of Us Part II, czy nawet Dreams – Sony już wcześniej ujawniło kilka naprawdę fantastycznie zapowiadających się produkcji, ale możemy mieć pewność, że firma ma jeszcze jednego asa w rękawie.

EA Access niedługo na PS4?

W sprawie planów wypowiedział się Colin Moriarty – założyciel Kinda Funny – który otrzymał wiadomość dotyczącą sporej ciekawostki. Zdaniem dziennikarza na PlayStation 4 nadciąga jeszcze „znacząca” produkcja na wyłączność od studia second-party.

Nie mówimy tutaj o tytule kreowanym przez wewnętrzną ekipę z SIE Worldwide Studios, a deweloperzy, którzy ściśle współpracują z marką PlayStation. W ostatnich latach pojawiło się kilka takich ekip – można wymienić między innymi Supermassive Games, From Software, Bluepoint Games, a nawet Insomniac Games...

W sumie warto podkreślić, że Bluepoint Games od dawna pracuje nad tajnym tytułem – zespół otrzymał pod swoje skrzydła kolejny klasyk, który ma trafić na aktualną generację. Natomiast Supermassive Games wspomniało, że rozwija już nowe pierwsze projekty na PlayStation 5.

Jakie studio obstawiacie?

Źródło: https://wccftech.com/substantial-playstation-4-second-party-exclusive/

Tagi: exclusive PlayStation 4 Sony