Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.03.2019 23:12
red dead online kowboje
1971V

Red Dead Online czekają spore zmiany

Red Dead Online czeka kolejna aktualizacja. Rockstar Games ujawniło, że jeszcze tej wiosny, doczekamy się kolejnej, dużej łatki. Jakie zmiany wprowadzi studio?

Rockstar Games skupia się na rozwoju Red Dead Online. Nie powinno nikogo dziwić, że odbywa się to kosztem warstwy fabularnej. Co prawda RDO nie cieszy się takim zainteresowaniem jak GTA Online, ale strumień gotówki płynie i nie wygląda na to, by miał wyschnąć.

Red Dead Online z nowym drużynowym trybem zabawy

Na oficjalnej stronie pojawił się wpis, który zapowiada kolejną dużą aktualizację Red Dead Online na wiosnę tego roku. Razem z nią pojawi się rozbudowany system wrogości, który oparty zostanie o obecny w grze system prawa i grzywien.

Całość ma lepiej pozwolić wczuć się w świat gry, dając narzędzia do rozwiązywania sporów w PvP bez angażowania stróżów prawa. System ten ma mieć wpływ docelowo na każdy tryb gry.

Kolejną nowością będą dwie opcje rozgrywki — ofensywny/agresywny i defensywny. Tryb ofensywny będzie bliski temu, co aktualnie widzimy w swobodnej grze. Tryb defensywny ma być rozwinięciem pasywnego stylu gry, dostosowując go do Red Dead Online. Gracze w tym trybie będą mieli znaczące przywileje. Jako jeden warto podać przeżywanie strzałów w głowę, z których wyjdziemy cało dzięki systemowi kar.

Dostaniemy także nowe zadania do wykonania oraz przedmioty do zebrania i wykorzystania w potyczkach sieciowych.

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60894/Red-Dead-Online-Beta-The-Road-Ahead

Tagi: playstation 4 red dead online Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two xbox one