Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 15:55
FALCONS skarpetki
2878V

FALCONS to gamingowe skarpetki dla wszystkich graczy

Specjalne kontrolery, odpicowane myszki, dokładne klawiatury, słuchawki wpływające na nasze doświadczenie? To wszystko dopiero początek. FALCONS to prawdziwe, gamingowe skarpetki, dzięki którym każdy gracz ma odnosić większe sukcesy.

Pamiętacie to uczucie, gdy po kilkugodzinnej rozgrywce poczuliście, że lewy palec u prawej stopy zaczyna świrować i zamiast wygrać turniej, musieliście skupić się na problemach i przez to przegraliście finałowe starcie i straciliście 500 000 dolarów? Ja też nie, ale najwidoczniej ktoś ma takie problemy, bo właśnie FALCONS ma pomóc wszystkim graczom.

PlayStation 4 otrzyma jeszcze „znaczący” exclusive. Sony czeka z prezentacją

Producent FALCONS podkreśla, że dobra klawiatura i myszka to podstawa, a specjalne skarpetki mają zapewnić „jak najlepsze warunki do zabawy z przyjaciółmi i kolegami z drużyny”. Produkt zapewnia „idealny warunki do gry w celu osiągnięcia doskonałych wyników”.

Twórcy podkreślają, że komfort ma wpływ na wydajność, a zdolność długiej koncentracji ma zapewnić przewagę nad rywalami. Inżynierowie zastosowali tutaj mix miękkie i grubej tkaniny, więc zawodnik może liczyć na zapewnienie ciepła przy odpowiedniej cyrkulacji powietrza. FALCONS posiada nawet specjalną, grubszą podeszwę, która ma wpłynąć pozytywnie na graczy.

Skarpetki zapewniają dobre krążenie krwi, co ma mieć wpływ na ciało oraz umysł – posiadając na nogach FALCONS-y podobno nie pojawi się problem z drętwieniem nóg. Autorzy podkreślają, że ich propozycja zatrzymuje ciepło i zapewnia „dobre samopoczucie”.

Aktualnie FALCONS wylądowało na Kickstarterze. Znajdą się chętni wśród naszej społeczności? ;)

FALCONS 1

FALCONS 2

FALCONS 3

Źródło: Twitter

Tagi: FALCONS gaming skarpetki