Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 18:07
Modern Warfare 4
1750V

Call od Duty: Modern Warfare 4 ma porzucić Battle Royale. Twórcy podobno skupiają się na kampanii

Nadal musimy czekać na pierwszą prezentację tegorocznej odsłony Call of Duty. Zdaniem najnowszych przecieków Infinity Ward zdecydowało się porzucić zmagania Battle Royale, by móc skupić się na standardowych trybach.

Systematycznie pojawiają się nowe plotki dotyczące Call of Duty 2019. Zdaniem ostatnich przecieków Infinity Ward zdecydowało się na przygotowanie Call of Duty: Modern Warfare 4, ale oczywiście wciąż musimy zaczekać na pełną prezentację produkcji.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ujawnione przez PEGI

Infinity Ward powinno w przeciągu następnych dwóch miesięcy ujawnić pierwsze szczegóły dotyczące swojego wciąż tajnego projektu. W Sieci nie brakuje przecieków dotyczących produkcji i najnowszymi doniesieniami podzieliła się redakcja Gaming Intel.

Zdaniem dziennikarzy – Infinity Ward pracuje nad Call of Duty: Modern Warfare 4 i deweloperzy postawili na standardowe tryby. W grze ma zabraknąć rywalizacji Battle Royale, ponieważ autorzy skupili się na kampanii, rywalizacji multiplayer oraz kooperacji.

Zmiany mamy dostrzec również w przypadku bohaterów, ponieważ autorzy porzucają podobno specjalistów. Ponownie otrzymamy dostęp do różnych zdolności postaci, jednak tym razem zespół podobno nie zdecydował się podążać drogą pozostałych zespołów rozwijających markę Call of Duty.

Są to wyłącznie plotki, ale mam wrażenie, że taki „staroszkolny Call of Duty” mógłby zostać ciepło przyjęty przez fanów. Obawiam się jednak, że Activision mimo wszystko nie zrezygnuje z rywalizacji Battle Royale.

Źródło: https://www.gamesradar.com/modern-warfare-4-wont-have-specialists-or-battle-royale-claim-sources

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty 2019 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward