Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 19:49
Generation Zero robot
799V

Generation Zero na premierowym zwiastunie. Wielkie roboty i kooperacja

Avalanche Studios przypomina o Generation Zero. Na tydzień przed debiutem otrzymaliśmy premierowy zwiastun, który pokazuje esencję szwedzkiej produkcji. Gracze zmierzą się z ogromnymi mechami, a do zabawy możemy zaprosić trójkę znajomych.

Avalanche Studios w ostatnich latach skupiło się głównie na przygotowaniu kolejnych odsłon serii Just Cause, ale deweloperzy od czasu do czasu zaskakują innymi projektami. Twórcy w ubiegłym roku zapowiedzieli Generation Zero i gra trafi na trzy platformy już 26 marca.

Generation Zero ma datę premiery i znamy cenę

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun, który w zasadzie przedstawia esencję produkcji. W Generation Zero trafimy do mroźnej Szwecji, gdzie naszym zadaniem będzie walka z przerośniętymi robotami. Maszyny opanowały naszą planetę, więc podczas rozgrywki zajmiemy się eliminowaniem mechów.

"Witaj w Szwecji lat osiemdziesiątych. Niegdyś spokojne, sielskie otoczenie – zmieniło się z dnia na dzień. Miejscowa ludność zaginęła, a maszyny o nieznanym pochodzeniu zaczęły patrolować ulice. Odkryj ten rozległy, otwarty świat, aby odkryć tajemnicę najeźdźców, udoskonalić swoją strategię walki i przygotować się do odbicia."

Gra nie zaoferuje wielkiej rewolucji, ale można odnieść wrażenie, że sympatycy kooperacji muszą pamiętać o Generation Zero, ponieważ autorzy mogą nam zapewnić sporo frajdy. Pewnie nie będzie to najmocniejsza produkcja miesiąca, jednak wielu graczy może z uśmiechem na ustach eliminować kolejne maszyny.

Twórcy podkreślają, że Generation Zero zapewni świetną zabawę w kooperacji, ale tytuł ma również zainteresować samotnych wilków.

Tagi: Avalanche Studios Generation Zero THQ Nordic