Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 17:11
Generation Zero z znamy datę premiery i cenę
729V

Generation Zero ma datę premiery i znamy cenę. Wydawca pokazał Edycję Kolekcjonerską

Avalanche Studios najwidoczniej nie obawia się konkurencji. Generation Zero trafi na rynek w marcu i produkcja zmierzy się z kilkoma dużymi produkcjami. Z okazji ujawnienia daty premiery możemy również spojrzeć na Edycję Kolekcjonerską.

Generation Zero to najnowsza produkcja Avalanche Studios. Twórcy serii Just Cause zapraszają graczy do ogromnego świata obładowanego krwiożerczymi robotami. Podczas zabawy maksymalnie czwórka śmiałków będzie wykonywać najróżniejsze misje.

Generation Zero nadal nie zachwyca. Gameplay z nowej gry autorów Just Cause i Mad Max

Szwedzi właśnie potwierdzili ostateczne informacje dotyczące premiery Generation Zero. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 26 marca i jest to naprawdę interesująca wiadomość.

W tym miesiącu zagramy w między innymi Dead or Alive 6, LEGO Przygoda 2, Total War: Three Kingdoms, Devil May Cry 5, Left Alive, Tom Clancy's The Division 2, Sekiro Shadows Die Twice, czy też Tropico 6, więc możecie mieć pewność, że nie będziemy się nudzić. Czy w tym gąszczu oczekiwanych gier i znanych IP jakiekolwiek szanse ma Generation Zero? Trudno powiedzieć.

Twórcy jednak zamierzają walczyć z konkurencją za pomocą ceny – standardowe wydanie na konsole kupimy za 170 zł, a na PC za 150 zł. Jednocześnie poznaliśmy biedną Edycję Kolekcjonerską, która jednak nie będzie odstraszać ceną (336 zł).

Kolekcjonerka Generation Zero zawiera:

  • Gra
  • Steelbook
  • Mapa świata
  • T-shirt
  • Posąg konia 
  • 4 grafiki koncepcyjne 

Generation Zero Edycja Kolekcjonerska

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Avalanche Studios Generation Zero thq nordic