Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 22:30
żołnierz z The Division 2
1193V

Szczegóły raidu z The Division 2. Ubisoft szykuje świetne wydarzenie

Szwedzi kończą prace nad pierwszym raidem do The Division 2. Nowa aktywność trafi do gry w bezpłatnej aktualizacji, ale pierwsze informacje dotyczące aktywności znalazły się w plikach produkcji. Ubisoft może nas zaskoczyć przygotowanymi wydarzeniami.

W Tom Clancy's The Division 2 otrzymamy dostęp do ośmioosobowego raidu. Twórcy zapowiedzieli nową aktywność jeszcze przed premierą i pliki trafią do zainteresowanych w ramach bezpłatnej aktualizacji. Niestety, nadal musimy czekać na konkretne informacje od deweloperów.

Recenzja The Division 2

Fani zdecydowali się pogrzebać w tytule Ubisoftu i znaleziono pierwsze wzmianki o nowej aktywności. Akcja raidu ma rozegrać się na wyspie Arlington – na samym starcie przejdziemy się przez ikoniczny most i już tutaj będziemy zmuszeni do odbicia pierwszej fali przeciwników.

W kolejnych celach pojawi się między innymi ochrona jednego z agentów, więc najwidoczniej SI będzie polowało na wybranego gracza. Wydarzenia przeniosą się również na port lotniczy Waszyngton-Reagan-National, gdzie zadaniem śmiałków będzie powstrzymanie konwoju wrogów, którzy próbują uciec z pasa startowego. Co ciekawe, w jednym z fragmentów oddział zostanie podzielony na dwa, by móc w lepszy sposób zaatakować przeciwników.

Do The Division 2 trafią również nowe pucharki – jednym z nich jest speedrun. Gracze będą musieli ukończyć wydarzenie w mniej niż godzinę, więc możemy się spodziewać, że zadanie będzie trwało znacznie dłużej.

Źródło: https://gamingbolt.com/the-division-2-first-raid-details-possibly-leaked-thanks-to-datamining

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive