Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.03.2019 17:16
Reggie Fils-Aime z Nintendo of America
948V

Reggie Fils-Aime. Garść ciekawostek o emerytowanym szefie Nintendo of America

W zeszłym miesiącu, po 13 latach, stanowisko szefa Nintendo of America opuścił Reggie Fils-Aime. Niezwykle przyjazna postać, która zostawiła po sobie bardzo pozytywne wrażenie. 

Reggie Fils-Aime już na początku swojej drogi w Nintendo zaskarbił sobie uznanie wielu fanów. Od początku sprawiał bardzo ciepłe wrażenie i z tym do dziś jest kojarzony w środowisku graczy. W lutym, po 13 latach przewodniczenia Nintendo of America, udał się zasłużoną emeryturę. 

Reggie Fils-Aime odchodzi na emeryturę. Nintendo of America ma nowego szefa

W związku z odejściem kanał DidYouKnowGaming?, który słynie z interesujących materiałów związanych z branżą gier, zamieścił film o Reggie'm. Na jego łamach, twórcy przedstawiają nam tę barwną postać. Jego historię, drogę objętą w zawodzie oraz nieznane dotychczas ciekawostki. 

Materiał przybliża nam takie interesujące fakty, jak na przykład praca w Pizza Hut, albo pokazuje archiwalne zdjęcie bohatera z czasów liceum. Jestem przekonany, że takiej fryzury się nie spodziewacie. 

Każdy fan Nintendo powinien zobaczyć film poniżej, bo doskonale rzutuje to na wizerunek firmy i obrazuje, jak dobrze Reggie pasował do roli, którą pełnił przez ponad dekadę. 

Tagi: ciekawostki Nintendo Reggie Fils-Aime